ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

XII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому (2/3 від складу ради)

Номер:

491

Дата реєстрації:

30.06.2021

Проголосовано:

22.07.2021 15:11:05

Автор:

Лисишин Ірина Петрівна

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  5
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  16
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 491

ПРОЄКТ

 УКРАЇНАНИЖНЬОВЕРБІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДАвосьме демократичне скликання (________ сесія)

РІШЕННЯ

від ** ______ 2021 року                                                          с. Нижній Вербіж№****-____/2021 Про надання дозволу на виготовленняпроекту землеустрою щодо відведенняземельної  ділянки  гр. Петрів О. В.

          Розглянувши заяву гр. Петрів Оксани Василівни, жительки села Нижній Вербіж, вул. *********, та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 п. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Нижньовербізької сільської ради

В И Р І Ш И Л А :

          1.Надати дозвіл гр. Петрів Оксані Василівні, на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  площею 0,3151 га, яка розташована на території села Нижній Вербіж в урочищі «Царинка».          2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (В. Андрійчук). 

Сільський голова                                                     Ярослав М'якущак