ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

831

Дата реєстрації:

20.12.2021

Проголосовано:

29.12.2021 14:30:09

Автор:

Лисишин Ірина Петрівна

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 831

ПРОЄКТ

УКРАЇНА

НИЖНЬОВЕРБІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

восьме демократичне скликання

 (________ сесія)

 

РІШЕННЯ

 від ** ______ 2021 року                                                           с. Нижній Вербіж

№****-____/2021 Про затвердження проекту землеустрою

щодо зміни цільового призначення

земельної ділянки  гр.  Александрук С. М.

та гр. Гоборак П. М.           Розглянувши проект землеустрою  щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Александрук Світлани Михайлівни,  жительки села  Брустури та Габорак Петра Михайловича, жителя с. Шепіт,  та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст. ст. 12, 20, Земельного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Нижньовербізька сільська радаВ И Р І Ш И Л А :           1.Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в селі Верхній Вербіж, площею  0,0699 га, із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

          2.Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0699 га, із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з кадастровим номером- 2623280601:01:001:0423

           3.Внести зміни в земельно-облікові документи.

           4.Гр. Александрук Світлані Михайлівні та Габораку Петру Михайловичу забезпечити здійснення державної реєстрації речового права у порядку, визначеному законом.

           5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (В.Андрійчук). 

Сільський голова                                     Ярослав М'ЯКУЩАК