ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

906

Дата реєстрації:

31.01.2022

Проголосовано:

08.02.2022 15:29:11

Автор:

Лисишин Ірина Петрівна

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  18
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 906

ПРОЄКТ

УКРАЇНА

НИЖНЬОВЕРБІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

восьме демократичне скликання

 (________ сесія)

 

РІШЕННЯ

 від ** ______ 2022 року                                                           с. Нижній Вербіж

№****-____/2022 Про затвердження акту комісії  

Нижньовербізької сільської ради

гр. Тимофіїв Л. Я.           Розглянувши заяву гр. та акт постійної комісії  з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи Нижньовербізької сільської ради від  31.01.2022 р., щодо погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок без письмового погодження суміжників  гр. Кошарюк Д. Я. та гр. Мочернюка В. С.,  керуючись 12 Земельного кодексу України,    ст. 26 п. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Нижньовербізька сільська рада                                    В И Р І Ш И Л А :        1.Затвердити  акт  комісії Нижньовербізької сільської ради від 31.01.2022 р.

        2.Дозволити гр. Тимофіїв Любов Ярославівні, жительці с. Мишин, вул. *********, на оформлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних діляноку в натурі  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для веденння особистого підсобного господарства згідно державного акту IV-IФ № 017701 виданий 23.12.1994 р., які розташовані в селі Мишин по вулиці  В.Івасюка,  без письмового погодження суміжників  гр. Кошарюк Д. Я.  та  гр.Мочернюка В. С., які на даний час перебувають за межами України.          

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (В. Андрійчук). 

 

Сільський голова                                                             Ярослав М'ЯКУЩАК