ПРОЄКТ РІШЕННЯ № *730

ПРОЄКТ


УКРАЇНА
НИЖНЬОВЕРБІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
восьме демократичне скликання
 (________ сесія)
 
РІШЕННЯ
 

від ** ______ 2021 року                                                           с. Нижній Вербіж
№****-____/2021 

Про внесення змін в рішення чотирнадцятої
сесії шостого демократичного скликання
Верхньовербізької сільської ради
від 22.10.2012 року № 221-XIV/2012

          Розглянувши  заяву  гр. Копильців Оксани Михайлівни, жительки села Верхній Вербіж, вул. *********, та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.12,124, 125 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі» ст. 288 Податкового кодексу України, Нижньовербізька сільська рада
В И Р І Ш И Л А:
          1.Внести зміни в пункт 1 рішення чотирнадцятої сесії шостого демократичного скликання Верхньовербізької сільської ради від 22.10.2012 року № 221-XIV/2012 та викласти його в такій редакції:
          1.1.Надати дозвіл гр. Копильців Оксані Михайлівні, на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянкидля ведення особистого селянського господарства площею 0,2191 га, яка розташована на території села Верхній Вербіж в урочищі «Полик» для передачі її у власність.
          2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (В.Андрійчук).
 

 
 
Сільський голова                                                             Ярослав М'ЯКУЩАК