ПРОЄКТ РІШЕННЯ № *834

ПРОЄКТ


УКРАЇНА
НИЖНЬОВЕРБІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 
Коломийського району Івано-Франківської області
Восьме демократичне скликання
(______ сесія)
РІШЕННЯ
 

від _____________    року                                              с. Нижній Вербіж
№           /
   

Про внесення змін до рішення сесії від
19.11.2020 №5-I/2020 «Про утворення постійних комісій
сільської ради, обрання їх голів та складу» із змінами
від 17.12.2020 року №19-II/2020, від 07.12.2021 №605-ХІХ/2021

            Відповідно до статей 26, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики, Нижньовербізька сільська рада
 

В И Р I Ш И Л А:

  1. Виключити із складу постійної комісії з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики депутата Чукура Назара Богдановича та включити його до складу постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.
  2. Виключити із складу постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи Явдошняка Івана Васильовича та включити його до складу постійної комісії з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності і етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, антикорупційної політики (Михайло БОЙКО).

 
Сільський голова                                                         Ярослав М’ЯКУЩАК