ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Марціновська Надія Іванівна

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

На розгляд наступної чергової сесії

Дата:

28.04.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 929
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА АЛЬТЕРНАТИВА»

ПРОЄКТ


УКРАЇНА
НИЖНЬОВЕРБІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
восьме демократичне скликання
(________ сесія)
 
РІШЕННЯ

від ** ______ 2021 року                                                          с. Нижній Вербіж
№****-____/2021 

Про затвердження технічної документації 
з нормативної грошової оцінки земельної ділянки
ТОВ «СОНЯЧНА АЛЬТЕРНАТИВА»

          З метою забезпечення надходжень від плати за землю на території   Нижньовербізької  сільської  ради та підвищення ефективності використання земель, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА АЛЬТЕРНАТИВА» для будівництва сонячної електростанції (14.01 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ та організацій), розташованої на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, площею 4,9800 га, вартість якої складає 2 120 807,70 грн. (два міліони сто двадцять тисяч вісімсот сім гривень сімдесять копійок), кадастровий номер 2623284600:02001:1012, за адресою: село Мишин, вул. М. Грушевського, 52-а, розроблену ФОП Піщак О. Д., керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст. ст. 15, 18 Закону України "Про оцінку земель", ст. 9 Закону України "Про державну експертизу землевпорядної документації", ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету міністрів України № 831 від 16.11.2016 року "Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення", Нижньовербізька сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

          1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «СОНЯЧНА АЛЬТЕРНАТИВА» для будівництва сонячної електростанції (14.01 для розміщення будівництва, експлуатації т обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ та організацій), розташованої на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за адресою: село Мишин, вул. М. Грушевського, 52-а, розроблену ФОП Піщак О.Д.. 
          2.Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель енергетики за межами населеного пункту села Мишин  з 01.01.2023 року. 
          3.Територіальному органу Держгеокадастру в Івано-Франківській області при видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, враховувати щорічну індексацію відповідно до вимог діючого законодавства.
          4.Оприлюднити дане рішення згідно вимог чинного законодавства.
          5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (В. Андрійчук).

 
Сільський голова                                                             Ярослав М'ЯКУЩАК