ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Лисишин Ірина Петрівна

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

На розгляд наступної чергової сесії

Дата:

30.06.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 473
Про розгляд клопотання підприємців

ПРОЄКТ


 

УКРАЇНА

НИЖНЬОВЕРБІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

восьме демократичне скликання

 (__________ сесія)

 

РІШЕННЯ

від ** ______ 2021 року                                                          с. Нижній Вербіж

№****-____/2021 

Про розгляд клопотання

підприємців  

        

             Розглянувши  клопотання підприємців, які мають в оренді земельні ділянки не сільськогосподарського призначення на території с. Нижній Вербіж щодо зниження їм орендної плати в зв'язку з збільшенням вартості землі відповідно до нормативно грошової оцінки, яка вступила в силу з 01.01.2021 р. та пропозиції постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись  п.34 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.12, Земельного кодексу України, п. 1 ст. 288 Податковий кодекс України «Орендна плата», сесія Нижньовербізької сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

          1.Встановити розмір орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського притзначення для тих в кого він був визначений у розмірі 5%, встановити її в розмірі 4%, Для осіб яким було визначено 4 %, встановити  її в розмірі 3%.

          2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (В. Андрійчук).

Сільський голова                                                                Ярослав М'якущак