ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

25.03.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 924
Про намір передачі майна в оренду та включення об’єктів до Переліку другого типу

ПРОЄКТ


УКРАЇНА
НИЖНЬОВЕРБІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Восьме демократичне скликання
(___________________сесія)
РІШЕННЯ
 

від ____________ № ___________
с. Нижній Вербіж

 

Про намір передачі майна в оренду та
включення об’єктів до Переліку другого типу

 
Відповідно до статей 6, 10, 12, 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483, Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно, затвердженої рішенням сесії сільської ради від 23.04.2021 №198-IX/2021, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Нижньовербізька сільська рада

вирішила:

  1. Прийняти рішення про намір передачі в оренду комунального майна:
    1. частина громадського будинку з господарськими будівлями та спорудами, площею 201,9 м кв., (приміщення будинку господарського типу літ. «А» , зазначені у технічному паспорті під №14-20, 22, 23)., за адресою вул. Шахтарська, 12а, с. Ковалівка, Коломийського району та включити потенційний об’єкт оренди до Переліку другого типу, згідно Додатку 1.
  2. Затвердити умови оренди майна, згідно Додатку 2.
  3.  Сектору з юридичних питань забезпечити внесення інформації про потенційні об’єкти оренди в ЕТС (включаючи інформацію про включення до Переліку) та розмістити оголошення в ЕТС про передачу майна в оренду.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, сільського господарства, підприємництва, транспорту і зв’язку, житлово-комунального господарства та комунальної власності (М. Андрейкін).

 
 
Сільський голова                                                                                      Ярослав М’ЯКУЩАК

 


 

ДОДАТКИ

1 8 Додатки.pdf Переглянути